Poslanecké aktivity

Parlament

Výbor

Komise

         Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny, člen od 9. 7. 2010 - 28. 8. 2013     
         Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny, předseda od 17. 12. 2010 - 28. 8. 2013

Klub

          Poslanecký klub České strany sociálně demokratické, člen od 21. 6. 2002 - 28. 8. 2013
          Poslanecký klub České strany sociálně demokratické, místopředseda od 13. 12. 2012- 28. 8. 2013,
            od 26. 11. 2013 - dosud 

Meziparlamentní skupina v rámci MPU

   Skupina ČR - Kanada, člen od 9. 12. 2010
  Skupina ČR - Severské státy (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Island), člen od 9. 12. 2010
  Skupina ČR - Japonsko, člen od 14. 12. 2010
  Skupina ČR - státy severní Afriky (Alžírsko, Egypt, Libye, Maroko, Tunisko), člen od 14. 12. 2010
  Skupina ČR - státy Jižní Ameriky (Argentina, Venezuela, Bolívie, Brazílie, Ekvádor, Chile, Kolumbie,
                        Peru,  Uruquay), člen od 16.12. 2010