Horažďovicím chybí domov důchodců


(27.05.2008)

  Klatovský deník | 29.5.2008 | rubrika: Klatovsko | strana: 2 | autor: (ng)

Horažďovice/ Základní a mateřské školy v Horažďovicích spolu s tamní Nemocnicí následné péče byly cílem úterní návštěvy poslanců Václava Votavy a Jana Látky.
“Zejména během návštěvy nemocnice znovu zazněla potřeba výstavby domova důchodců v našem městě, o kterém se uvažuje už řadu let,” potvrdil Deníku místostarosta Horažďovic Ladislav Lenský. Dodal, že na stejné téma už vedli diskusi na ministerstvu práce a sociálních věcí ředitel horažďovické nemocnice Martin Grolmus a starostka města Jindřiška Jůdová. Oba poslanci se rovněž seznámili se stavem centrální kotelny a plány na postupné napojení horažďovických škol a školek na tento zdroj vytápění. “Jako jediná je zatím napojená MŠ Loretská, nyní přichází jako první v úvahu také ZŠ Blatenská a uvidíme, jak to bude v případě dalších školních zařízení,” dodal Lenský.
V ZŠ Blatenská potřebuje rekonstruovat sociální zařízeníV tělocvičně ZŠ Blatenská nevyhovuje obvodový plášť budovyV MŠ Loretská plánují novou vzduchotechniku ve školní jídelněI MŠ Loreská nutně potřebuje zateplení budovTepelný odpor zdí nevyhovuje ani v MŠ Křesťanská a rekonstrukci potřebuje tělocvičnaZahrada MŠ Křesťanská získala významné oceněníZahrada MŠ KřesťanskáTělocvična ZŠ Komenského musela být kvůli havarijnímu stavu uzavřena
Fotogalerie: archiv poslanecké kanceláře