Delegace krajské organizace se zúčastnila předvolebního mítinku SPD


(14.07.2008)

 

Na pozvání bavorského poslance za SPD pana Reinholda Strobla se předvolebního mítinku SPD v obci Theurn zúčastnila malá delegace krajské organizace ČSSD v čele s jejím předsedou poslancem Ing. Václavem Votavou a starostou Stříbra a kandidátem do Senátu Mgr. Miroslavem Nenutilem.

      Zemské volby do bavorského sněmu se budou konat 28. září  tohoto roku. Volební mítink se konal v obrovském stanu za účasti bezmála tisícovky lidí a za přítomnosti spolkového ministra zahraničních věcí a vicekancléře Franka Waltera Steinmeiera.

       V úvodu mítinku byla poslancem Stroblem přivítána také česká delegace a dostalo se jí od přítomných vřelého a přátelského přijetí. Mítink měl úžasnou atmosféru a účastníci vyjadřovali odhodlání bavorské sociální demokracie ve volbách zvítězit. Po skončení akce zbyl i čas na krátké setkání ministra Steinmeiera s delegací ČSSD. Vzájemně si předali pozdravy a přání úspěšného volebního roku 2008 jak pro SPD, tak pro ČSSD.

Na mítinku SPD v Theurnu dne 14. 7. 2008. Vlevo poslanec Václav Votava, vpravo starosta Miroslav NenutilNa mítinku SPD v Theurnu dne 14. 7. 2008. Zleva sedící - starosta Miroslav Nenutil, Miroslava Votavová a poslanec Václav VotavaNa mítinku SPD v Theurnu dne 14. 7. 2008 spolu starosta Stříbra Miroslav Nenutil, poslanec Václav Votava a spolkový ministr zahraničních věcí SRN a vicekancléř Frank Walter SteinmeierNa mítinku SPD v Theurnu dne 14. 7. 2008. Zleva stojící - bavorský poslanec Reinhold Strobl, spolkový ministr zahraničních věcí a vicekancléř Frantk Walter Steinmeier, poslanec PSP ČR Václav Votava, zcela pravo starosta Stříbra Miroslav Nenutil