Návštěva TJ Baník


(27.08.2008)

TJ Baník Stříbro finišuje s přípravou žádostí o dotace na své plánované investiční akce v areálu Baníku. Pokud se podaří prostředky jak ze státního rozpočtu tak z EU získat, mohl by přímo u stadionu vyrůst penzion pro ubytovávání sportovců.

Rozšířila či vylepšila by se ale i sportoviště. Dosud asfaltové hřiště na házenou by mělo dostat umělý povrch a areál by nově pro Baníkovce i veřejnost nabízel dnes tolik populární hřiště na plážový volejbal. Dobudování čeká i posilovnu v suterénu tribuny.

Se záměry tělovýchovné jednoty se během své návštěvy právě probíhajícího desetidenního kuželkářského turnaje dvojic seznámil i poslanec Václav Votava, který už nejednou v minulosti podal pomocnou ruku při realizaci akcí.

Během své návštěvy na Baníku Stříbro poslanec Votava i chvíli sledoval právě probíhající kuželkářský turnaj dvojic. Na snímku v rozhovoru s organizačním pracovníkem turnaje Davidem JunkemKuželkářský turnaj dvojic probíhá celých 10 dníSe záměry Baníku seznámil poslance předseda Jan Hora a člen výkonného výboru TJ Milan Vlček (zcela vlevo)Se záměry Baníku seznámil poslance předseda Jan Hora a člen výkonného výboru TJ Milan Vlček (zcela vlevo)Budovaná posilovna v přízemí tribuny stadionu