Lídrem bude Votava


(10.06.2009)

Tachovská jiskra | 10.6.2009 | rubrika: Tachovská Jiskra | strana: 3 | autor: JIŘÍ KOHOUT


Tachov/ Okresní nominační konference České strany sociálně demokratické tachovského okresu určila kandidáty do Parlamentu České republiky. „Delegáti tajnou volbou zvolili okresní kandidátku pro předčasné parlamentní volby, které se budou konat pravděpodobně v říjnu tohoto roku,“ sdělila nám asistentka poslance Parlamentu ČR Václava Votavy Jana Šatrová.
Lídrem tachovského okresu byl pro nadcházející parlamentní volby zvolen stávající poslanec Václav Votava. Druhé místo zaujala starostka Částkova Kateřina Holetová, třetí místo na okresní kandidátce patří radnímu Plzeňského kraje pro škoství Jiřímu Stručkovi.
„Na základě okresních kandidátek pak krajská konference zvolí 27. června definitivní krajskou kandidátku se kterou půjde ČSSD do voleb v Plzeňském kraji,“ doplnila Šatrová.
Okresní konference se také zabývala průběhem volební kampaně do Evropského parlamentu a přípravou kampaně do Poslanecké sněmovny. Zhodnocení práce okresní orgnizace strany se ujal Jiří Struček pověřený jejím řízením.