Májový den s rodinou pořádaný sociální demokracií se vydařil


(01.05.2012)

     Prvomájové odpoledne patřilo na stadionu TJ Baník ve Stříbře akci sociální demokracie Májový den s rodinou. A jak název napovídá, OVV ČSSD Tachov ve spolupráci s MO Stříbro  uspořádala příjemnou a zábavnou akci opravdu pro celou rodinu. Návštěvníci mohli zdarma využít nejen pořadatelem objednané atrakce jako třeba  oblíbený skákací hrad či svezení na ponících, ale projevila se i kreativita členů ČSSD, kteří připravili pro děti házení míčky na terč, házení kruhy, "lovení rybiček", házení papírových vlaštovek. K programu přispěli i dobrovolní hasiči ze Stříbra, kteří nejen představili svou hasičskou techniku, ale děti si  mohly vyzkoušet proudem vody z hadice trefovat do otvorů v terčích nebo srážet kuželky. Velkým lákadlem pro děti byly také nafukovací balónky, které děti nikdy neomrzí. A tatínkové si zase mohli prohlédnout vystavené motorky Automoto klubu Stříbro.

    "Myslím, že se ukázalo, že sociální demokracie má své příznivce nejen v řadách seniorů, jak je nám někdy podsouváno. Nejtypičtějšími návštěvníky naší akce byli rodiče s dětmi, kteří si přišli užít zábavné a pro mladou rodinu finančně nenáročné odpoledne. Jsem rád, že jsme těch skoro 800 příchozích nezklamali a společně si užili 1. máj," zhodnotil předseda pořádající OVV ČSSD Tachov poslanec Václav Votava. "Všem našim členům, kteří se na akci organizačně podíleli i spolupracujícím spolkům patří velký dík."

Kluky lákala i hasičská technikaLovení rybičekAkci uvítaly především mladé rodiny s dětmiMalí adepti na hasičeHázení kroužků Oblíbený skákací hrad nesměl chybětNávštěvníky přivítal předseda OVV ČSSD Tachov poslanec Václav VotavaOranžové balónky šly na dračkuPředseda OVV Václav Votava s předsedou pořádající MO Stříbro senátorem Míroslavem NenutilemNa akci podíleli i stříbrští dobrovolní hasičiDěti se mohly svézt na ponicích