Kandidát na prezidenta Jiří Dienstbier navštívil Tachovsko


Jiří Dienstbier zavítal do třech firem, besedoval s občany a sbíral podpisy pod petici za svou kandidaturu (22.08.2012)

Kandidát na prezidenta senátor Jiří Dienstbier přijel na Tachovsko. Čekal ho zde poměrně časově náročný program během něhož ještě stíhal sbírat podpisy za jeho kandidaturu na prezidenta Přesto že jako senátorovi by mu pohodlně stačily podpisy jeho kolegů, rozhodl se navíc získat i 50 tisíc podpisů od občanů. Je přesvědčen, že když je prezident volen přímou volbou, měl by každý kandidát předtím prokázat, že má podporu občanů. Věřím, že se na Tachovsku přesvědčil, že tuto podporu má.

Během dne jsem si ním prohlédl tři firmy - Technické služby Planá, fi Fořt a syn v Malém Rapotíně a jednu největších firem na Tachovsku - Kermi ve Stříbře. Navštívili jsme také  starosty v Tachově a Stříbře a Jízdárnu v Tachově, která senátora velice nadchla, protože ji viděl ještě před zahájením její opravy a mohl tak srovnávat. Na závěr náročného dne ještě besedoval ve Stříbře s občany o svém volebním programu i stavu společnosti.   

 

Prohlídka provozovny Technických služeb města PlanáSbírání podpisů v PlanéPodpisy pod petici v TachověProhlídka firmy Fořt a syn v Malém RapotíněVe firmě Fořt a syn v Malém RapotíněJízdárna v TachověJízdárná v TachověJízdárna v TachověUctění památka stříbrských bojovníků za svoboduDiskuse s voliči ve StříbřeZ návštěvy firmy Kermi ve StříbřeZ návštěvy firmy Kermi ve StříbřeZ návštěvy firmy Kermi ve StříbřeZ návštěvy firmy Kermi ve StříbřeZ návštěvy firmy Kermi ve StříbřeZ návštěvy firmy Kermi ve StříbřeBeseda s voliči ve Stříbře