Den pro rodinu v Tachově


(27.09.2012)

Stejně jako Den pro rodinu pořádaný v květnu ve Stříbře byl i ten sobotní v Tachově velmi úspěšný a hojně navštívený. Akci pořádala Okresní organizace v Tachově ve spolupráci s MO Tachov aby se touto nenásilnou formou přiblížila voličům. Lákadlem pro děti byla zábavná diskotéka s veselými soutěžemi s králíky Bobem a Bobkem a také možnost svézt se na poníkovi. A tradiční balónky? Ty samozřejmě nemohly chybět.

Dospělí si zatím mohli posedět s něčím dobrým na zub a shlédnout ukázky dětského družstva dobrovolných hasičů a nebo kynologického oddílu. Navečer pak diskotéku vytřídala country kapela Piková dáma. Spolu s předními kandidáty do krajského zastupitelstva poslancem Václavem Votavou, radním PK Jiřím Stručkem a dalšími akci navštívil i hejtman Milan Chovanec. Ten se stal porotcem soutěže v kreslení sluníček, což ho přivedlo do rozpaků, protože jak poznamenal: “Všechna jsou nakreslená líp, než by je kdy nakreslil já.”

A závěrem uznání všem pořadatelům od předsedy Okresní organizace v Tachově Václava Votavy: “Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na bezchybné organizaci celého odpoledne - našim členům, hasičům, kylogům i členovi Milanu Pěchoučkovi za zapůjčení poníků."

 

Další fotografie si lze prohlédnout na FB profilu Václava Votavy.